Opinie o wodorowaniu – Alfa Romeo

Usługa wykonana profesjonalnie i dokładnie!!!W mojej Alfie Gt kultura pracy się poprawiła znacznie,auto chodzi ciszej i poprawiła się znacznie dynamika auta!!!Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z ich usług!!!Super dzięki chłopaki!!!

 Alfa Romeo GT 1.9JTD

Mariusz Brozyna

Polecam ! Moja Alfa 159 po dzisiejszym zabiegu odzyskała ducha i wkreca się na obroty tak jak powinna !

 ALFA ROMEO 150 1.9 JTD

Łukasz Ewczyński

Profesjonalne podejście do klienta oraz do wykonywanej usługi ? Gorąco polecam!!!

 ALFA ROMEO 159 1.9 JTD

Sobecki Hubert

Pacjent Alfa 159 1.9 150k jtdm, po zabiegu auto elastyczniejsze i zmniejszyło się kopcenie, Co do spalania trudno mi się odnieść 🙂 Bede polecał 🙂 Pozdrawiam

Mateusz Pawlak

Wodorowanie zakończone. Moja Alfa 159 1.9 dostała nowej duszy.    – pali lepiej                                            – zdecydowanie lepiej sie zbiera      – mniej pali                                         POLECAM.

Przemek Lipiński

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 115 KM. Kilka dni temu zdecydowałem się na wodorowanie, zachęciły mnie opinie innych i teraz ja mogę się wypowiedzieć na temat efektów. Są one zaskakujące, po kilkunastu minutach wodorowania już było słychać równiejszą i cichszą pracę silnika. Alfa wcześniej nie kopciła podczas dodawania dazu a w trakcie wodorowania zaczęło sądzić czarnym dymem i właśnie wtedy okazało się jaka była zasyfiona. Podczas wyprzedzania np 80 km ⁄ h piąty bieg trzeba było redukować na czwórkę. Teraz piątka, delikatnie wystarczy dodac gazu i nie ma takiego zamulenia jak wcześniej. Naprawdę polecam, za jakiś czas napewno powtórzę zabieg.

5 gwiazdek

Piotrek Markowski