Opinie o wodorowaniu – Mitsubishi

Wszystko na tak 🙂 Mitsubishi eclipse 3.0 v6 moc i przyspieszenie bez porownanka do tego co było 🙂 jest moc! cooljestem pod wrażeniem poprawy pracy silnika, Polecam!

Damian Lejczyk

Miła i profesjonalna obsluga.Byłem 3 dni temu z Mitsubishi Space star i teraz pracuje ciszej,rowno ma lepsze przyspieszenie oraz nie kopci. Bardzo polecam i dziękuję

Darek Drabik

Wszystko na tak smile Mitsubishi eclipse 3.0 v6 moc i przyspieszenie bez porownanka do tego co było smile jestem pod wrażeniem pracy silnika,   polecam!

Damian Lejczyk

Ostatnio korzystałem z państwa usług. Mój samochód to Mitsubishi Grandis 2007 rok silnik 2.0 did. Pierwsze co zauważyłem po wodorowaniu – ruszając ze świateł samochód mniej kopci, również rano po odpaleniu praca silnika jest plynniejsza. Co do spalania ciężko mi na tą chwilę określić czy coś się zmieniło, komputer puki co pokazuje niższe zużycie paliwa ale myślę że to wyjdzie dopiero po tankowaniu, na pewno dam wam znać. Będę starał obserwować co się dzieje z silnikiem, czy aby nie pojawią się żadne wyciek, bądź zwiększy się zużycie oleju. Niestety nagar czasami doszczelnia komorę silnika. Mam nadzieję że u mnie to nie nastąpi. O ile nie zauważę żadnych negatywnych skutków Wodorowania z całą pewnością będę polecał państwa usługi.

Włodek Zieliński