Opinie o wodorowaniu – Skoda

Pacjent Skoda Octavia 2.0 TDI, kilka dni po wodorowaniu, silnik pracuje ciszej, ustały drgania na wolnych obrotach. Auto jest bardziej elastyczne. Spalanie narazie ciężko podsumować muszę więcej pojeździć. Generalnie polecam każdemu taki zabieg 🙂

Łukasz Kamiński

SKODA 2.0TDI – Polecam samochód pracuje ciszej i płynniej.

Karol Sielawa

octavia 2 1.9 tdi przez nagar ciela się geometria na turbinie. Po wodorowaniu turbina chodzi jak dawniej, silnik ciszej pracuje, lepiej zbiera się dołu. Spalania nie sprawdzam to akurat mało istotne. Polecam w 100%. Obsluga bardzo miła godzina minęła bardzo szybko.

Konrad Baranowski

Wczoraj przeprowadzono wodorowanie w dwóch moich samochodach. W skodzie Octavia 2.0 140km i Peugeot 307 1.6. Jest odczuwalna ogromną różnica w pracy silnika po uruchomieniu i w przyspieszenie podczas jazdy. Na temat spalania się na razie nie wypowiadam z uwagi na zbyt mały przebieg po servisie. Ogólnie jestem zadowolony. Pozdrawiam

Zdzisław Hamerlak

Polecam, wodorowanie w przypadku mojego samochodu (octavia 1.6 TDI CR) poprawiło kulturę pracy silnika smile

Rafał Urban

Nie byłem pewny czy dobrze robię decydując się na ten zabieg ale teraz wiem że było warto. Auto dużo bardziej dynamiczne. Polecam!

       Skoda Oktawia II 2,0 TDI

Jakub Brożyński

Po wodorowaniu na nowo silnik dostał mocy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam smile

 

Łukasz Stępniewski

Skoda Octavia 2.0 170km rs odżyło po wodorowaniu. Zmniejszenie spalania paliwa i pierwotna moc silnika powróciła. Polecam w 100%. Miła i fachowa obsługa. Za rok wracam na kolejne wodorowanie.

 

Smieszek Iza

Skoda octavia 2 1.9 tdI 140km bardzo polecam, silnik nabrał dynamiki, ciszej pracuje a co najważniejsze zbiera się dużo lepiej odzyskał moc. Napewno powtórze zabieg w przyszłym roku.

 

Tomasz Szymański